Новинисоціальний захист населення

Навесні 2021 року в м. Києві пройде церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020»

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна- 2020» – 1 березня 2021 року.

Для участі у конкурсі необхідно подати до Оргокомітету конкурсну заявку відповідної форми, яку можна отримати на веб-сайті Асоціації благодійників України https://blagoukraine.org/ або офіційному сайті конкурсу www.blagoukraine.org .

Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com.