КультураНовиниНовини Обухівщини

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День Соборності – символ національного єднання українського народу.  Це свято України, що відбулося в 1919 році та відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

В складних умовах сьогодення День Соборності України набуває особливо актуального значення. Історія свідчить, що незважаючи на чисельні спроби розділити український народ та українську державу, рано чи пізно духовна консолідація нації призводила до більш міцного об’єднання.

Відзначити 102 – річницю Акту Злуки та вшанувати пам’ять  всіх хто прагнув єднання українського народу до пам’ятника Героя України Володимира Чаплінського в місті Обухів прийшли – заступник голови Київської обласної державної адміністрації Щербак Тетяна Василівна, начальник управління культури Київської обласної державної адміністрації Гончаренко Дмитро Володимирович, голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Вікторович Гомон, голова Обухівської районної ради Антон Миколайович Карманов та голова Обухівської територіальної громади Олександр Миколайович Левченко.

Відзначення річниці Злуки стало ще однією нагодою для об’єднання всього суспільства навколо стрижневої ідеї творення – державності. Об’єднання навколо ідеї державності – це практичний патріотизм, непохитна віра у свої спроможності, оберіг духовного статку нації.