КультураНовиниНовини Обухівщини

Вітаємо зі Святом Водохреща, Богоявленням Господнім, Святим Йорданом!

19 січня  ми відзначаємо велике свято – Хрещення Господнє. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові.

З давніх-давен свято Водохреща було для українців джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє. У цей день вода у всіх водоймах стає цілющою та цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Нехай цілюща йорданська вода очистить Україну від негараздів і випробувань, додасть наснаги та сили!

Обухівська районна державна адміністрація у це світле свято бажає усім міцного здоров’я і щасливої долі. Нехай у ваших серцях завжди буде місце для віри, любові і надії.

Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!