НовиниНовини Обухівщинисоціальний захист населення

День Святого Миколая

У суботу 19 грудня в Україні відзначається велике православне свято – день Святого Миколая.

Для православних Святий Миколай це свято подарунків і виконання чудес, не дарма і самого святого в народі прозвали Чудотворець.

Це – свято дуже важливе для всіх, а особливо для дітлахів. Для них цей день наповнений дивом, добром, радістю та чарівною казкою адже  вночі під подушкою з’являються  такі бажані гостинці.

На передодні дня Святого Миколая до дитячого будинку сімейного типу, родини Молярів, завітали голова Обухівської районної державної адміністрації Гомон Олександр Вікторович, перший заступник голови Обухівської районної державної адміністрації Сваричевський Ярослав Володимирович та начальник служби у справах дітей та сім’ї Обухівської районної державної адміністрації Інкіна Оксана Олександрівна для привітання вихованців.

Дитячий будинок сімейного типу в Обухівському районі Київської області існує з 2012 року та має на вихованні восьмеро діток вихованців. Керівники району вручили діткам солодкі подарунки, іграшки та привітали з прийдешніми святами.