КультураНовиниНовини Обухівщини

15 грудня Україна відзначає День працівників суду

З нагоди професійного свята привітати кращих із кращих почесними грамотами до Обухівського районного суду Київської області завітали голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Гомон та голова Обухівської районної ради Антон Карманов.

Шановні працівники судів Обухівського району прийміть щирі вітання з професійним святом!

Ваша місія почесна і відповідальна, адже спрямована на утвердження верховенства права, захист законних інтересів, конституційних прав і свобод громадян.

Робота у судових органах вимагає від вас високого рівня знань, неупередженості, справедливості та чесного виконання покладених на вас обов’язків.

Тож нехай ваш професіоналізм та відданість обраній справі допомагають у прийнятті виважених рішень та стануть запорукою зміцнення авторитету і підвищення рівня державної судової системи.

З нагоди свята Обухівська районна державна адміністрація бажає Вам нових вагомих здобутків та успіхів у почесній справі служіння закону та народу України!