КультураНовиниНовини Обухівщини

Захід приурочений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2020 року біля пам’ятного знаку героям Чонобиля, що знаходиться в селі Германівка Обухівського району Київської області відбувся захід приурочений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається щорічно  та знаменує закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

На заході були присутні: заступник голови Обухівської районної державної адміністрації Ярослав Сваричевський, голова громадської організації “Ветеранів та інвалідів Чорнобиля” Обухівського району Тетяна Хоменко, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Покладанням квітів та хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів.

Героям-ліквідаторам, усім чорнобильцям України Обухівська районна державна адміністрація бажає міцного здоров’я та благополуччя!

Низький уклін кожному за Ваш великий подвиг.

Світла пам’ять всім, хто віддав своє життя, рятуючи світ від наслідків Чорнобильської аварії.