НовиниНовини Обухівщинисоціальний захист населення

Міжнародний День осіб з інвалідністю

3 грудня відзначають Міжнародний День осіб з інвалідністю. День було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. Традиційні заходи Дня людей з обмеженими можливостями присвячуються висвітленню й вирішенню їхніх нагальних проблем.

За сприяння керівництва Обухівської районної державної адміністрації Київської області відзначено подякою з грошовою винагородою працівників Обухівського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих.

Для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома відповідно до районної цільової програми «Турбота» закуплено та роздано 77 продуктових наборів. До відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Германівка було передано благодійну допомогу у вигляді солодких напоїв, фруктів, засобів особистої гігієни (урологічні прокладки) та теплу спідню білизну (шкарпетки) від міськрайонної організації товариства «Червоного Хреста» України.

Зазначені заходи проведені з дотриманням всіх необхідних протиепідемічних та карантинних обмежень