Новини Обухівщини

Оперативна нарада виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації

12 жовтня 2017 року виконуючий обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації Садовський Р.М. провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів Обухівської районної державної адміністрації з питань підготовки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівського району на 2018 рік та питання про реалізацію районних цільових програм.

Садовський Р.М. акцентував увагу присутніх на важливість врахування при розробці Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівського району на 2018 рік завдань, викладених у Щорічному Посланні Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році».

За підсумками наради виконуючим обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації було дано ряд доручень.