Обухівський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стануТериторіальні органи влади

Проведення тижня права інформації

На виконання розпочатого Міністром юстиції України загально-національного проекту «Я маю право!», що запроваджений з метою підвищення рівня поінформованості українців про їхні права і способи їх активного захисту 12 жовтня 2017 року Обухівським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області за участю Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області в Обухівському районі Київської області проведений тиждень права на теми:

– «Права громадян у сфері правосуддя»;

– «Захист права власності українських громадян»;

– «Формування вмінь протистояти побутовій корупції, зокрема у Вищих навчальних закладах» за участю в.о. начальника Обухівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області – Федонюк Альбіни Олегівни, заступника начальника відділу «Обухівське бюро правової допомоги» Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Лагоденко Ніни Іванівни.