МедицинаНовини

Засідання Обухівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

З метою запобігання поширенню на території Обухівського району коронавірусу COVID-19, відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020, в Обухівській районній державній адміністрації відбулось засідання Обухівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Гомона Олександра Вікторовича.