Новини Обухівщини

Оперативна апаратна нарада

02 березня 2020 року в Обухівській районній державній адміністрації під керівництвом голови Обухівської районної державної адміністрації О.В. Гомона за участю голови Обухівської районної ради Л.О. Ільєнко відбулась оперативна апаратна нарада. Участь у нараді взяли керівники установ та організацій Обухівського району, керівники структурних підрозділів Обухівської районної державної адміністрації. На порядку денному наради обговорювались такі питання: про стан правопорядку на території Обухівського району; про стан пожежної безпеки на території Обухівського району; про стан системи життєзабезпечення району; про стан підготовки до урочистих заходів з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня – 8 Березня; про стан виконання доходної частини районного бюджету; про стан нарахування та виплат субсидій, пільг, соціальних допомог населенню району; про результативність роботи щодо контрактування пакетів послуг з Національною службою здоров”я  України; про стан виконання завдань і доручень голови Обухівської районної     державної адміністрації та інше. За результатами проведеної наради головою Обухівської районної державної адміністрації були надані відповідні доручення.