соціальний захист населення

«30 способів сказати «Я тебе люблю!»

Любов – це та рушійна та потужна сила, що створює навколо себе міцну та щасливу родину!

За підтримки Обухівської районної державної адміністрації напередодні Дня Святого Валентина для опікунських сімей, прийомної родини, дитячого будинку сімейного типу працівниками Обухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено серію майстер-класів під назвою «30 способів сказати «Я тебе люблю!». Метою заходу було об’єднати родину за спільним заняттям, показати їм важливість прояву любові в родинному оточенні для побудови щирих на довірливих стосунків між членами сім’ї та розкрити важливі аспекти побудови стосунків в родині. Так, з 11 по 13 лютого 2020 року працівники центру завітали до десяти сімей в яких виховуються сорок діток жителів міста Українка, села Красна Слобідка, Великі Дмитровичі, Старі Безрадичі та Мала Вільшанка. Всі члени родин, дорослі та діти, весело та дружно приймали участь в груповій роботі, спільно знайшли та прописали 30 способів сказати «Я тебе люблю!». Вкінці майстер-класу всіх очікувала смачна винагорода до свята. Дітки, отримали розписний пряник-серце, а батьки шоколадні цукерки.

«Любові в родині багато не буває!»