НовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

ОБЕРЕЖНО ГАЗ!

31 січня о 13:02 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про те, що в м. Обухів на вулиці Київська в десятиповерховому будинку на 8-му поверсі стався вибух побутового газу без послідуючого горіння.
На місце події виїхали рятувальники 16-ї ДПРЧ м. Обухів.
Внаслідок вибуху порушень цілісності несучих конструкцій немає.
Під час вибуху отримав незначні опіки власник квартири 1945 року народження, від госпіталізації він відмовився.
Внаслідок вибуху пошкоджено автомобіль, який було припарковано під вікнами будинку, оздоблення кухні, речі побутового вжитку, а також міжкімнатні двері.
Газовою службою проведено перекриття газу. На місці події перебували медичні працівники, поліція, служба газу та представники міської влади.
Причини вибуху встановлюються.
Обухівський РС ГУ ДСНС