НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Засідання «круглого столу» в Обухівському управлінні

В Обухівському управлінні ГУ ДПС у Київській області відбулось засідання «круглого столу», учасники якого обговорили  пріоритетні на сьогодні питання діяльності: застосування програмних РРО, легалізація заробітної плати,  декларування доходів громадян 2020.

На заході були присутніми представники юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування, надають послуги  та розміщують громадян (готельний бізнес).

Усі обговорювані питання є наразі актуальними та цікавими для бізнесових кіл, тому присутні на заході представники СГ жваво ставили запитання та ділилися власними думками з  порушених приводів.

Наприкінці заходу резюмували, що почули корисну та цікаву інформацію, а отримана від працівників податкового органу друкована продукція слугуватиме доброю підмогою при оформленні працівників на роботу.