НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

НАПРАЦЮВАННЯ НОВИХ ШЛЯХІВ СПІВПРАЦІ З ТОВ “ФОРСАЖ ВДВ”

Сьогодні, 29 січня  2019 року в приміщенні Обухівської міськрайонної філії Київського ОЦЗ  відбулась  робоча  зустріч з керівником ТОВ «Форсаж ВДВ» Анатолієм Болгарою, який здійснює  діяльність у сфері  охорони громадського порядку та громадської безпеки.

Сторони обговорили поточні та перспективні кадрові потреби. З метою підвищення якості та рівня комунікації з службою зайнятості, Анатолію Болгарі запропоновано використовувати   електронні сервіси ДСЗ.

У рамках впровадження проєкту Інститут «Консультанта роботодавця» керівнику ТОВ «Форсаж ВДВ» було презентовано нову концепцію, одночасно  напрацьовані  нові шляхи співпраці  та підписано угоду про співпрацю.