За період з 29 грудня 2019 року по 03січня 2020 року відповідно до графіку виїзних прийомів в пунктах обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) проведено 2 виїзних прийоми та прийнято 18 осіб , а саме с. Германівка 03.01.2020 року – 5 осіб; м. Українка 02.01.2020 року – 13 осіб.

Спеціалістами відділу надані роз’яснення змін в пенсійному законодавстві з 01.12.2019 року, розмір прожиткового мінімуму для осіб , які втратили працездатність  підвищено з 1564 грн. до 1638 грн. В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб які втратили працездатність

Також питання на прийомі стосувалися призначення та перерахунку пенсій,   отримано заяви для виплати пенсії через банківські установи, зареєстровано 5 осіб на користування веб-порталом ПФУ та інші консультації по питаннях пенсійного забезпечення.

16 січня 2020 року в пункті обслуговування громадян м. Українка буде проведено навчання по електронному сервісу призначення пенсії в один дотик «Е – пенсія» головним спеціалістом Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) О. Кравченко.