НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

Підписання угоди про співпрацю

24 грудня 2019 року директор Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Сніжана Назаренко з робочим візитом відвідала Українську міську раду.

Зустріла представників Філії керуюча справами Ірина Кара. Вона розповіла про нововведення стосовно надання послуг виконавчим комітетом, показала оновлені кабінети, в яких проводиться прийом громадян з різних питань. Обговорили, звичайно, і проблеми зайнятості мешканців міста.

Одним з основних завдань відвідування було підписання угоди про спільну діяльність.

Тож сторони зобов’язалися, шляхом об’єднання зусиль, спільно діяти у сфері сприяння зайнятості населення на території громади міста Українка та села Плюти.