Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

За період з 30 листопада по 6 листопада 2019 року відповідно до графіку виїзних прийомів в пунктах обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) проведено 5 виїзних прийомів та прийнято 78 осіб, а саме с. Григорівка 03.12.2019р. – 10 осіб;  с. Трипілля 04.12.2019р. – 9 осіб; м. Українка 03.12.2019р. та 05.12.2019 року – 52 особи та в с. Германівка 06.12.2019р. – 7 осіб.

Спеціалістами відділу надані роз’яснення змін в пенсійному законодавстві з 01.12.2019 року, розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність  підвищено з 1564 грн. до 1638 грн. В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб які втратили працездатність. Перерахунок здійснюється за матеріалами пенсійної справи автоматично, без звернення пенсіонера до органу Пенсійного фонду України.

Також питання на прийомі стосувалися призначення пенсії та перерахунку пенсій,  видача довідок про розмір пенсії (доходи), прийнято заяви на виготовлення пенсійних посвідчень, отримано заяви для виплати пенсії через банківські установита інші консультації по питаннях пенсійного забезпечення.