Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

26 та 28 листопада 2019 року  згідно графіків роботи пунктів  обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  спеціалістом відділу О. Кравченко проведено 2 виїзні прийоми в м. Українка,  прийнято – 36 відвідувачів.

Питання які порушувалися на прийомі стосувалися призначення пенсії –  1 особа, перерахунків пенсій – 11 осіб, отримання пенсії через банківські установи – 2 заяви, видача пенсійних посвідчень – 5, оформлення запитів на перевід пенсійної справи з інших районів – 3та інші консультації по питаннях пенсійного забезпечення.

Виїзний прийом відбувається з використанням криптографічного токена — компактного пристрію, призначеного для забезпечення інформаційної безпеки користувача, також використовується для ідентифікації його власника, безпечного віддаленого доступу до інформаційних ресурсів і т. д.