НовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Пожежно-профілактичне відпрацювання с. Перше Травня

21 жовтня інспекторським складом Обухівського районного сектору  було проведено комплексне відпрацювання території сільської ради села Перше Травня. В ході відпрацювання особлива увага була звернена на одиноких та пристарілих людей, багатодітні сім’ї.  Під час заходу були проведені протипожежні інструктажі стосовно безпечного  використання пічного опалення та електрообладнання у пожежно-небезпечний осінньо-зимовий період.
Суворо застерегли громадян щодо заборони використання саморобних обігрівачів, несправної електропроводки  та нагадали основні причини, що призводять до виникнення пожеж, а також розповіли, що важливою проблемою сьогодення є пожежі у екоситстемах (трави, ліси, торфовища).
Працівники ДСНС наголосили на необхідності постійного нагляду за дітьми, а також проінструктували як саме потрібно діяти під час виявлення пожежі.
В ході подворових обходів,  господарям було вручено профілактичні листівки та пам’ятки попереджувального характеру.
Обухівський РС ГУ ДСНС