КультураНовиниНовини Обухівщини

ХАЙ НЕ СПІШАТЬ ЛІТА НА ВАШ ПОРІГ

8 жовтня працівники Обухівської центральної районної бібліотеки привітали  учасників клубу «ВЕТЕРАН» з Міжнародним днем людей похилого віку літературно – поетичною композицією «Хай не спішать літа на ваш поріг». Своїми  душевними виступами, проникливими віршами,  бібліотекарі висловили  шану і повагу  людям,  що  пройшли великий віковий і життєвий шлях. Всього було на цьому шляху,  але не зачерствіли їхні душі від пережитих негараздів, не розгубили тепло своїх сердець на життєвих дорогах, а,  навпаки, своєю душевною щедрістю, мудрістю,  добротою і витримкою є прикладом для молодшого покоління. Ці люди не стоять осторонь проблем,  а в міру своїх сил і свого досвіду допомагають молодим творити майбутнє своєї держави.

Тож сьогодні хочеться низенько вклонитися всім ветеранам і побажати міцного здоров’я і ще довгих-довгих років життя. Нехай діти будуть для вас гордістю, а внуки радістю. Хай ваша золота осінь буде щасливою, а доля щедрою на великі й маленькі радощі, на мир і добро.