КультураНовиниНовини Обухівщини

Герої не вмирають! Слава Україні!

З нагоди відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в Обухівському районі відбулася низка пам’ятних заходів.
29.08.2019 року в палаці культури «Енергетик» м. Українка,  за участю керівництва району, учасників АТО, ООС, громадських організацій та мешканців відбувся районний захід присвячений Іловайській трагедії. Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав своє життя за свободу та цілісність нашої держави.
В бібліотеках Обухівського району з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України оформлено книжкові виставки, викладки літератури та проведено круглі столи. В Обухівському районному краєзнавчому музеї імені Ю.К. Домотенка в залі «Гідності» проведено тематичні екскурсії.
Герої не вмирають! Слава Україні!