КультураНовиниНовини Київщини

23 серпня представники Обухівського району відвідали обласний захід з нагоди відзначення Дня Прапора та Дня незалежності України.

Святкове дійство відбувалося у музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини у м. Переяслав-Хмельницький. До участі у заході були запрошені представники міст, районів та об‘єднаних територіальних громад, творчі колективи з усіх куточків Київської області.
Одним із ключових етапів проведення заходу стала панельна дискусія на тему «Туризм Київщини. Перезавантаження» за участі голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна. Зокрема, обговорювалася низка важливих питань щодо цікавих та унікальних туристичних об‘єктів Київської області та можливість об’єднання їх до єдиного державного реєстру; створення туристичного маршруту, до складу якого має увійти і Обухівський район, а саме с. Трипілля та с. Витачів, як такі, що мають значне історичне значення та особливу унікальність як туристичний продукт.