НовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Запобігти. Врятувати. Допомогти.

15 серпня в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»  до рятувальників 46-ї ДПРЧ завітали гості з табору дитячого відпочинку. Діти молодшого шкільного віку мали можливість дізнатись нове та отримати новий досвід, як саме виглядає пожежно-рятувальна частина зсередини. 10 діток подивились пожежну техніку, бойовий одяг та апарати на стисненому повітрі, уважно прослухали про призначення пожежного інвентарю та про ситуації, при яких його можна і потрібно застосовувати.
Рятувальники регулярно проводять профілактичні заняття з дитячою аудиторією, адже вона найбільш незахищена і схильна до ризиків. До того ж попереду ціле життя сповнене цікавим і невідомим. І, за для того, щоб зробити осягнення світу безпечним, співробітники ДСНС спілкуються, грають, шуткують з малечею та ходять одне до одного в гості, поєднуючи приємне з корисним.
Обухівський РС ГУ ДСНС