НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

Налагодження зв’язків між роботодавцем та службою зайнятості

14 серпня 2019 року директор Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Сніжана Назаренко разом з заступником директора та начальником відділу взаємодії з роботодавцями провели робочу зустріч з представником ТОВ ТВП «Контракт» Оленою Опанасенко.

Товариство займається організацією харчування школярів Обухівщини та має потребу в укомплектуванні штату кваліфікованими кухарями.

Роботодавця ознайомлено з переліком основних послуг служби зайнятості, поінформовано про стан, основні тенденції та процеси на  ринку праці. Основну увагу приділили обговоренню компенсації єдиного соціального внеску та організації робіт тимчасового характеру.

В результаті зустрічі напрацьовано план дій щодо вирішення кадрових проблем роботодавця та досягнуто домовленості про подальшу плідну співпрацю.