НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

Налагодження партнерських стосунків – крок до успіху

14 серпня 2019 року директор  Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Сніжана Назаренко разом з начальником відділу взаємодії з роботодавцями Катериною Покотиловою провели робочу зустріч з фізичною особою-підприємцем Георгієм Романенком.

Новоствореного роботодавця ознайомили з переліком послуг служби зайнятості, розповіли про нові форми  та механізми співпраці.

Підприємець надає послуги з експрес-доставки документів, вантажів та посилок для приватних осіб і підприємств та планує відкрити два відділення Нової пошти у селах Обухівщини. Тож основну увагу приділили обговоренню питання щодо укомплектування нових відділень працівниками.

В результаті зустрічі сторони напрацювали ряд пропозицій щодо подальшої плідної співпраці.