АнонсиНовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Небезпека спалювання трави і сміття

І далі на території міста та району актуальні випадки спалювання сміття та сухої трави. Низький культурний рівень населення, необережне поводження з вогнем на прогулянці  призводять до значних матеріальних витрат  на боротьбу з вогнем та значно погіршують екологічний стан середовища, у якому ми з вами проживаємо. Головна небезпека полягає в провокуванні лісових пожеж, особливо у тій місцевості, де є торфовища. Лісові пожежі призводять  до  руйнування природних біоценозів і екосистем. А дим, що виникає при горінні не лише не приємний, а і токсичний, що є небезпечним для маленьких дітей, людей  похилого віку та алергетиків.
При навмисному спалюванні сухої рослинності та сміття викликайте поліцію, якщо вогонь неможливо затушити самостійно, дзвоніть: “101”.
Обухівський РС ГУ ДСНС