НовиниНовини Уряду України

Мінветеранів закликало підтримати розбудову «Ветеранського простору», який незабаром з’явиться в Рівному

17 липня відбулась зустріч заступника Міністра у справах ветеранів, заступника голови Рівненської облдержадміністрації та представників канадської організації «Stabilization Support Services».

«Міністерство у справах ветеранів розробило концепцію «Ветеранського простору», який являє собою комунікаційний майданчик між ветеранською спільнотою, представниками державних інституцій та недержавних, які працюють в області та надають послуги та сервіси ветеранам та членам їхніх родин», – розповіла під час зустрічі заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

Вона також додала, що напередодні був підписаний Меморандум про співпрацю між Мінветеранів та Канадською організацією «Stabilization Support Services», яка фінансується за гроші уряду Великої Британії. В межах цього Меморандуму передбачено реалізувати пілотний проєкт зі створення та підтримки в 4 областях «Ветеранських просторів». Рівненська область стала однією з тих, де буде створено такий простір.