НовиниНовини Обухівщини

Інформація щодо засідання районної комісії з розгляду конкурсних пропозицій, а також результатів моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Обухівського району (надалі районна конкурсна комісія).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», згідно розпорядження голови Обухівської районної державної адміністрації від 17.05.2019 № 207 «Про створення районної комісії з розгляду конкурсних пропозицій, а також результатів моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Обухівського району» 05.06.2019 відбулося друге засідання районної конкурсної комісії в складі:

Голова комісії:  Проценко О.П.

Заступник голови комісії: Артюшенко О.В.

Секретар комісії:  Ярмак Н.М.

Присутні:

члени конкурсної комісії: Білоконь Г.І., Голубець Н.М., Леус Д.Б., Лех С.П., Ступник Т.В.

представник громадськості: Лінський О.А. – керівник громадської організації «Правий Сектор в Київській області»

Відсутні: Савченко С.А., Тимченко В.К., Тимченко Ю.О.

Порядок денний

1. Проведення першого етапу конкурсу – члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють конкурсні пропозиції, що надійшли від громадських організацій: «Обухівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України» та «Обухівської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» за такими критеріями:

відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу, та загальнодержавним та/або місцевим програмам;

відповідність загальнодержавному або відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

1. Прийняття відповідного рішення за результатами оцінювання конкурсних пропозицій (їх відповідність вище зазначеним критеріям).

Протокол засідання