Молодь та спортНовиниНовини Обухівщини

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З БОЧЧА СЕРЕД УЧАСНИКІВ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

22 травня 2019 року у спортивному комплексі «Енергетик» м. Українка відбувся перший Відкритий чемпіонат Обухівського району з бочча серед учасників з обмеженими фізичними можливостями!

Серед дітей призерами стали:

• місце – Москаленко Артем(м. Українка)
  • місце – Нечай Іван (с. Григорівка)
  • місце – Петруновська Дарина (м. Українка)
  • місце – Яременко Альона (м. Українка), Величко Максим (м. Українка), Брусило Ольга (с. Трипілля)

Серед дорослих (командні змагання)

1 місце – Літковська Вера, Літковська Наталія (м. Українка), Сольський Віталій (м. Обухів)

2 місце – Оржешковський В’ячеслав, Орєвін Олександр, Сєдов Олександр (усі м. Боярка)

3 місце – Кислов Анатолій (м. Київ), Ларіонов Дмитро (м. Українка), Орєвіна Галина (м. Боярка)

Велика вдячність і низький уклін усім учасникам – людям, дійсно сильним духом, дорослим і дітям, іх партнерам і мамам – за безмежне терпіння і любов, за радість, тепло і посмішки, якими вони так щедро діляться!

Долучилися до створення цього чудового свята – Обухівська районна державна адміністрація, Українська міська рада, регіональне відділення “Інваспорт” (Марія Вінниченко, Юрій Пісков), працівники центру “Спорт для всіх”, ПК “Енергетик”.