НовиниНовини Обухівщинисоціальний захист населення

Засідання комісії Обухівської районної державної адміністрації Київської області з питань надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Обухівського району, які опинилися в складних життєвих обставинах

В рамках районної цільової Програми «Турбота» на 2017-2019 роки затвердженої рішенням Обухівської районної ради від 13.03.2016 № 65.7.VII (зі змінами) 22 травня 2019  року відбулося засідання районної комісії з розгляду питань надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах. На розгляд комісії було винесено 7 справ щодо надання матеріальної допомоги: 7 справ – особам які потребують матеріальної допомоги на лікування. Комісією прийнято рішення виділити кошти у сумі 36 000 ,00 (тридцять шість тисяч) гривень – 6 особам.

Районна цільова Програма «Турбота» на 2017-2019 роки включає додаткові заходи щодо поліпшення організаційно-правового забезпечення надання фінансової допомоги, пільг та підтримки соціально незахищених громадян; необхідність збереження пріоритетних напрямків соціального захисту, які дозволяють реально підтримувати життєдіяльність найбільш соціально незахищених мешканців району.