НовиниНовини Уряду України

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Олексій Кавилін: «Мешканці Київщини задекларували дохід на суму 4,8 мільярда гривень»

За результатами кампанії декларування-2019 мешканці Київської області подали 10 904 декларації про майновий стан і доходи. Як повідомив начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін, загальна сума задекларованого доходу складає 4,8 мільярда гривень. Прогнозовано надійде до бюджету 104,3 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, з яких вже сплачено 10 мільйонів гривень. Сума військового збору до сплати складає 21,7 млн. грн., з яких бюджет наразі отримав 1,9 млн. грн.

Громадяни з доходом більше мільйона гривень подали 457 декларацій (минулий рік –  341), та вказали дохід на суму 3,6 млрд. грн., що складає 74 % із загальної задекларованої суми по області. При цьому, сума податку на доходи фізичних осіб до сплати – 80,8 млн. грн., військового збору – 17,1 млн. грн.

Із загальної кількості 4 516 громадян або 41% подали  декларації з метою отримання податкової знижки на загальну суму 12,6  млн. грн.

На сьогодні повернуто з бюджету 4,7 млн. грн., або 37 відс. по 1 676  деклараціях.

Нагадуємо, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Київська митниця ДФС забезпечила бюджету 17,4 млрд. грн. митних платежів

Протягом січня-квітня 2019 року Київською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету України митних податків на загальну суму 17,4 млрд. грн.

Значну частину митних платежів (35,5%) сплачено при здійсненні митного оформлення таких товарів як:

– «автомобілі легкові» –  сплачено платежів на загальну суму 2,6 млрд. грн. (питома вага сплачених податків – 15,1%);

– «засоби захисту рослин» – 2,1 млрд. грн. (12,3%);

– «лікарські засоби» – 565 млн. грн. (3,3%);

– «телефонні апарати» – 482 млн. грн. (2,8%);

– «машини автоматичного оброблення інформації»  – 357 млн. грн. (2,1%).

Підрозділи аудиту забезпечили сплату 27,8 млн. грн. до бюджету

Протягом січня-квітня 2019 року управлінням аудиту ГУ ДФС у Київській області проведено 228 документальних перевірок, у тому числі 82 планових та 146 позапланових перевірок.

За результатами проведених документальних перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань в сумі 482,2 млн. гривень. Із донарахованих сум до бюджету надійшло 27,8 млн. грн., що на 10,3 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.

У ході документальних перевірок зменшено неправомірно задекларовані підприємствами збитки на суму 319,9 млн. грн., що дозволить у майбутніх періодах упередити несплату зазначеного податку до бюджету на 57,6 млн. грн., також, зменшено суму від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з ПДВ в розмірі 19,7 млн. гривень.

Крім того, за січень-квітень 2019 року проведено 629 фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, за результатами яких до порушників податкового законодавства застосовані штрафні санкцій на загальну суму 21,6 млн. грн., з яких 4,3 млн. грн. сплачено до бюджету.