КультураНовиниНовини Обухівщини

Участь працівників культури Обухівщини в міжнародному семінарі

Міжнародний семінар “Європейський досвід у реалізації політики у сфері культури, освіти, охорони здоров’я: сучасний стан і перспективи розвитку” проходив у трьох країнах європи – Словакії, Угорщині і Польщі . Учасників семінару ознайомили з роботою європейських університетів, (Пряшівським, Центральним європейським і Ягеллонським), системою і умовами навчання іноземних студентів, а також закладами культури (музеями, театрами, парками). Наприкінці поїздки в Ягеллонському університеті організатори вручили Сертифікати всім учасникам семінару. З нашого району прийняли участь в міжнародному семінарі директор Української дитячої школи мистецтв – Лариса Михайлівна Удод та директор Козинської дитячої школи мистецтв – Наталія Дмитрівна Назарчук.

Бажаємо втілити в культурне життя Обухівського району набутий досвід в міжнародному семінарі!