НовиниНовини Обухівщинисоціальний захист населення

Засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації

26 березня 2019 року відбулося засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації, яку очолює   керівник апарату – виконуючий обов’язки першого заступника Обухівської районної державної адміністрації Проценко О.П.

На порядку денному було опрацьовано питання щодо семи родин, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої підтримки. За результатами обговорення було прийнято рішення дані сім’ї   взяти під соціальний супровід центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (с. Перше Травня, с.Григорівка, с.Красна Слобідка, с. Жуківці).