Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Про наслідки роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових договорів

28 лютого 2019 року на виконання ГУ ПФУ у Київській області щодо заходів спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства про працю в частині мінімальної заробітної плати та відносин у сфері зайнятості населення, представниками  Обухівського об’єднаного  управління ПФУ Київської області – Глузд В.О. та Кушнір Ю.В. у трудовому колективі ФОП Васильківського В.П. проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо наслідків роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та вручено інформаційні листи.