АнонсиКультураНовиниНовини Обухівщини

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

В пам’ять про людей, які героїчно загинули в боротьбі з авторитарним режимом захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України щороку 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору, в приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею імені Ю.К. Домотенка відбувся районний захід за участю керівників району, міського голови, учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих, волонтерів, учнів шкіл Обухівського району.

В клубних та бібліотечних закладах району проведено заходи присвячені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, оформлено книжкові виставки «Їх серця б’ються на небесах…», «Ті, що стали янголами: сто разів про Гідність!».

В Обухівському районному краєзнавчому музеї імені Ю.К. Домотенка оформлена постійнодіюча Зала Гідності.