КультураНовиниНовини Обухівщини

КОХАННЯ ПОЗА ЧАСОМ

14 лютого 2019 року, у день всіх закоханих, в Обухівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану, душевно, зворушливо та хвилююче відсвяткували ювілейне весілля наші земляки, сімейні пари Іщуків та Чернюшків. Особливо зворушив той факт, що ці люблячі серця прожили у парі більше трьох десятків років та виростили дорослих дітей.

На це сімейне свято були запрошені керівники Обухівської районної державної адміністрації, депутати Обухівської районної ради. Під час свята особливу повагу до молодят виявила заступник міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська, яка також була присутня на реєстрації актів цивільного стану. Зокрема вона відзначила: «Кохайтеся, а про документи подбає Міністерство юстиції України».