НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Обухівській районній державній адміністрації

10 січня 2019 року у приміщенні Обухівської районної ради відбулося розширене засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Обухівській районній державній адміністрації. На засідання були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств району та сільські голови. На порядок денний засідання було винесено два питання: «Про стан існуючих місць захоронень тварин та заходи щодо приведення їх у відповідність відповідно до вимог «Правил облаштування і утримання діючих (існуючих) худобомогильників та біотермічних ям для захоронення трупів тварин у населених пунктах України» та «Про скасування карантинних обмежень, введених на території Краснослобідської сільської ради, у зв’язку із виявленим захворюванням на сказ кота». Під час засідання відбулася принципова розмова згідно питань порядку денного, що виявила цілий ряд проблемних питань у забезпеченні епізоотичного благополуччя територій населених пунктів. А також були визначені пріоритетні напрямки роботи у профілактиці та попередженні виникнення епізоотій на території Обухівського району.