НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Ситуація на автомобільних дорогах Обухівського району в осінньо-зимовий період 2018-2019 року

Погодні умови цієї зими радують дітлахів снігом та невеликими морозами. А для, організацій, що здійснюють експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, нинішня зима стала справжнім випробуванням. Тривалі опади у вигляді снігу, хуртовини, ожеледиця не залишають часу на відпочинок, а спонукають працювати у цілодобовому режимі. Своєчасне виконання робіт з розчистки проїзної частини доріг від снігу, обробка протиожеледними матеріалами забезпечує проїзд автомобільного транспорту на дорогах Обухівського району. Завдяки координації зусиль, не в останню чергу безперебійний рух на автомобільних дорогах забезпечувався за допомогою місцевих фермерських господарств.

Однак, складні погодні умови стали наслідком збільшення ДТП на автомобільних дорогах Обухівського району. Так, за інформацією Обухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області за період з 01.11.2018 по 11.01.2019 на дорогах Обухівського району виникла 81 дорожньо-транспортна пригода, при яких загинула одна та постраждало 24 особи. У порівняні з аналогічним періодом 2017-2018 років, то кількість ДТП становила 67 випадків але кількість загиблих при цьому склала 4 особи.

Звертаємося до водіїв з проханням бути уважними на дорогах та дотримуватися Правил дорожнього руху:

• не перевищувати швидкість;
  • користуватися пасками безпеки;
  • дотримуватися безпечної дистанції на дорогах.

Будьте уважні та обережні до інших учасників дорожнього руху.