КультураНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Новорічні свята

Новорічні свята – це зимова казка для всіх, а особливо для дітей. Тому саме напередодні Нового року та Різдва в Обухівському районному центрі культури і дозвілля 26 та 27 грудня відбулися Новорічні вистави та ігрові програми для дітей Обухівського району.

Розпочалось веселе святкове дійство яскравою концертною програмою та цікавими конкурсами. Дітки отримали солодкі подарунки – бо яке ж святкування без них!

Свято вийшло яскравим та веселим, і в дітлахів, і у дорослих, які були присутні, воно залишило у душі тепло та світло, надію на щасливе майбутнє.

Обухівська районна державна адміністрація вітає всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для всіх нас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень. З новим Роком!!!