Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Зустрічі з освітянами по питаннях пенсійного забезпечення

Умови призначення пенсії за вислугою років, за віком, по інвалідності, порядок зарахування страхового стажу та заробітної плати, можливість докупити необхідний стаж, шляхом укладення типового договору з державною фіскальною службою, нарахування педагогам грошової допомоги при призначенні пенсії за віком, перерахунок пенсії з 1 грудня поточного року по зміні прожиткового мінімуму для непрацездатних (1497 грн.), отримання посвідчення «Ветеран праці», можливості електронних сервісів Пенсійного фонду України — такий неповний перелік питань, які розглянули на зустрічі з головою комісії з припинення Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Н. Василишиною та педагогічним колективом, технічним персоналом НВК «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області 3 грудня 2018 року. Присутні мали змогу задати питання та отримати індивідуальні консультації стосовно свого пенсійного забезпечення. Директору навчального закладу Мигаль М.Л. були передані інформаційні буклети щодо порядку призначення та виплати пенсії, щодо роботи електронних сервісів ПФУ, СМС інформуванню, отриманню електронного пенсійного посвідчення.