Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Прийом громадян в пункті обслуговування м. Українка

11.12.2018 року та 13.12.2018 року згідно графіку роботи в пункті обслуговування громадян Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в м. Українка в приміщенні Української міської ради проведено прийом громадян головним спеціалістом відділу обслуговування громадян О. Кравченко. Питання що порушувалися на прийомі стосувалися перерахунку пенсій по зміні прожиткового мінімуму з 01.12.2018 року, довідок для субсидії, надано допомогу у витребуванні довідок про стаж та зарплату, прийнято 4 заяви на отримання пенсії через банківські установи. На прийом звернулося 27 жителів м. Українка.