НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Урочистий захід до Дня Збройних Сил України

06 грудня в Обухівському районному центрі культури і дозвілля відбувся урочистий захід до Дня Збройних Сил України. У заході взяли участь голова Обухівської районної державної адміністрації Михайло Письменний, голова Обухівської районної ради Костянтин Шушаков, Обухівський міський голова Олександр Левченко, герої-ветерани антитерористичної операції, сім’ї загиблих героїв, учасники операції об’єднаних сил, військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України, військові медики та представники Червоного Хреста, представники громадських, благодійних, волонтерських організацій, громада Обухівщини.

Під час заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих військовослужбовців, які загинули відстоюючи територіальну цілісність України, мир і спокій її громадян.

Почесними грамотами Обухівської районної державної адміністрації, Обухівської районної ради, Обухівської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у підвищення обороноздатності держави, особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, та з нагоди Дня Збройних Сил України нагородили військовослужбовців.

Родзинкою свята став Духовий оркестр Національної поліції України в Київській області, який подарував музичні привітання всім присутнім в залі!