НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Робоча нарада-зустріч голови Київської обласної державної адміністрації

04 грудня 2018 року у приміщенні Обухівського районного центру культури і дозвілля відбулась робоча нарада-зустріч голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О.Д. з активом Обухівського району та міста Обухова щодо питань регіонального розвитку. Під час наради голова Київської обласної державної адміністрації офіційно представив громаді району та міста новопризначеного голову Обухівської районної державної адміністрації Письменного М.І. У нараді взяли участь заступник голови Обухівської районної державної адміністрації Коваленко С.І., голова Обухівської районної ради Шушаков К.О., керівник апарату Обухівської районної державної адміністрації Проценко О.П., Обухівський міський голова Левченко О.М., заступники голови Київської обласної державної адміністрації, керівники Департаментів Київської обласної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів Обухівської районної державної адміністрації, керівники організацій, установ Обухівського району, керівники громадських організацій району, голови територіальних громад району, керівники закладів загальної середньої освіти, керівники промислових та сільськогосподарських підприємств району, депутати Обухівської районної ради, голови громадських організацій, волонтерських організацій, керівники місцевих спілок учасників антитерористичної операції, представники місцевих засобів масової інформації. Присутні в залі жителі громади району ставили запитання про проблеми  району. Питання, які можна було вирішити зразу, вирішувались невідкладно на місці. Ті питання, які потребували додаткового вивчення та розгляду, були взяті під особистий контроль головою Київської обласної державної адміністрації Терещуком О.Д. та були надані відповідні доручення.