НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Інформація про комісію

В рамках районної цільової Програми «Турбота» на 2017-2019 роки затвердженої рішенням Обухівської районної ради від 13.03.2016 № 65.7.VII (зі змінами) 20 листопада 2018  року відбулося засідання районної комісії з розгляду питань надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах. На розгляд  комісії було винесено 3 справи мешканців Обухівського району, які потребують матеріальної допомоги на лікування.  Комісією прийнято рішення виділити кошти у розмірі 5 000 гривень (Протокол №7 від 20.11.2018 р.).

Районна цільова Програма «Турбота» на 2017-2019 роки включає додаткові заходи щодо поліпшення організаційно-правового забезпечення надання фінансової допомоги, пільг та підтримки соціально незахищених громадян; необхідність збереження пріоритетних напрямків соціального захисту, які дозволяють реально підтримувати життєдіяльність найбільш соціально незахищених мешканців району.