КультураНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

День Революції Гідності

Указом президента України від 13 листопада 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, початку двох доленосних подій у новітній українській історії, а саме: Помаранчевої революції  2004 року та Революції гідності 2013-2014 років, установлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

Цього дня у приміщенні Обухівської районної бібліотеки для дорослих відбувся урочистий захід із нагоди  відзначення Дня Гідності та Свободи.

В заході взяли участь виконуючий обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації Сергій Коваленко, голова Обухівської районної ради Костянтин Шушаков, учасники Революції Гідності та  учні старших класів Обухівського району. Світлу пам’ять активістів, полеглих на Майдані Незалежності, вшанували хвилиною мовчання.