НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Перше засідання робочої групи із питань визначення шляхів зменшення рівнів забруднення навколишнього природного середовища

15.11.2018, за ініціативи сектору екології Обухівської районної державної адміністрації відбулося перше засідання робочої групи з метою визначення шляхів зменшення рівнів забруднення навколишнього природного середовища у зоні діяльності публічного акціонерного товариства «Центеренерго» Трипільської ТЕС під головуванням виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації Сергія Івановича Коваленка.

В ході засідання також прийняли участь голова Обухівської  районної ради Константин Олександрович Шушаков, представники Державної екологічної інспекції Столичного округу, представники Головного управління Держпродспоживслужби в Обухівському районі, представники Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго», громадські активісти та начальники відділів адміністрації.