НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Відбувся тренінг з публічних закупівель

7 листопада в приміщенні Української міської ради відбувся тренінг з публічних закупівель за участі бухгалтерів бюджетних установ, територіальних органів державної влади та місцевого самоврядування.

Головна мета заходу: підготовка та надання інформаційно-консультаційної та методичної допомоги працівникам при роботі в оновленій системі публічних закупівель. Адже до порядку денного в Верховній Раді України винесено законопроект № 8265, який передбачає зміни до Закону України «Про публічні закупівлі».

Також на тренінгу розглянули надважливе питання закупівель електричної енергії за новими правилами.

Захід проходив за підтримки The International Development Law Organization (IDLO).

Висловлюємо вдячність тренеру з закупівель Ользі Нос та IDLO за проведене навчання.