Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Прийом громадян в пункті обслуговування м. Українка

06.11.2018 року згідно графіку роботи в пункті обслуговування громадян Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в м. Українка в приміщенні Української міської ради проведено прийом громадян головним спеціалістом відділу обслуговування громадян О. Кравченко. Питання які порушувалися на прийомі стосувалися перерахунку пенсій, довідок для субсидії, надання документів по проведенні інвентаризації пенсійних справ, прийнято 9 заяв на отримання пенсії через банківські установи. На прийом звернулося 22 жителя м. Українка.