Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Почав роботу пункт обслуговування громадян в с. Григорівка

6 листопада 2018 року згідно графіку роботи проведено прийом громадян в новоствореному пункті обслуговування громадян Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в с. Григорівка  Обухівського району.

У відкритті пункту обслуговування прийняв участь Григорівський сільський голова Кисіль Сергій Борисович. На прийом звернулося 44 жителя с. Григорівка, пункт обслуговування громадян розміщений в приміщенні Григорівської сільської ради за адресою :

с. Григорівка, вул. Героїв Майдану, 2, тел. (04572) 38 386, (04572) 38 374.

Прийом громадян провела головний спеціаліст відділу обслуговування громадян  Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Н. Гайвак. Питання що порушувалися на прийомі стосувалися призначення пенсії за віком, призначення пенсій із зменшенням віку, замовлення довідок для субсидії та надання документів по проведенні інвентаризації пенсійних справ. Проведено опитування 11 пенсіонерів щодо своєчасного отримання пенсії через поштове відділення с. Григорівка.

Прийом громадян в пункті обслуговування проводиться перший вівторок кожного місяця з 8.00 до 12.00.